ALT DE LA IMAGEN

top sfarbenie

10 krát viac farebné kresby

Medzi maľované obrázky na internete

Najlepšie Omaľovánky na internete, ktoré sú najviac maľované obrázky, aby vytvorili Top Omaľovánky siete. Toto je poradie najlepších snímok na internete, snímky, ktoré boli maľované viackrát. Naše webové stránky sieť je k dispozícii na celom svete a má tisíce návštevníkov a účastníkov každý deň, takže sme vytvorili našu top s reálnymi dátami. Tu sú najpopulárnejšie obsah a tie, ktoré viac ľudí maľované na svojich počítačoch alebo vytlačiť doma, pretože naše obsahy sú zadarmo a sú vhodné pre všetky operačný systém počítača so systémom Windows, ktoré sú vlastne najbežnejšie. Účasť v tomto rebríčku so svojimi hrami a vaše hlasy, ako hodnotenie a zdieľanie hier na sociálnych sieťach.

Najlepšie Omaľovánky

Najviac maľované sfarbenie stránky na Internete je:

Príspevok!
Hlasovať!
Podiel!
Delicious
Frankie Stein

(Monster High)

16370 časy maľované !
7

Frankie Stein on-line sfarbenie, ona je jedným z protagonistov oživené sérii Monster High. Frankie je dcéra Frankenstein, a ona je jedným z najviac módnych monštrá aké ste kedy videli. Frankie je veľmi moderné a je vždy oblečená v poslednej módy, s jedinečným štýlom. Frankie má dostatok charakteru, a niekedy švy body skákať keď nie ste opatrní.

Ralph Rozbi-to

(Ralph Rozbi-to)

14312 časy maľované !
6

Ralph je zlo hru s názvom Fix-It Felix Jr Ralph Felix ničia budovy musí opraviť. Ale Ralph je unavený vždy byť zlý človek, a rozhodne sa preskúmať iné hry sa dozvedieť o iných veciach v živote, a robiť dobré veci pre ostatných. Prehliadka začína v iných hrách a variantoch, ktoré budú mať mnohé dobrodružstvá.

Vanellope

(Ralph Rozbi-to)

17936 časy maľované !
7

Vanellope von Schweetz, charakter s výskytom dievča deväť rokov je jednou z hviezd filmu od Walt Disney karikatúry Ralph Rozbi-to. Vanellope je pretekár kart, ktorý kradne medailu Ralph účasť v závode a dvoch skončiť budovanie auto spoločne podieľať.

Cleo de Nile

(Monster High)

14195 časy maľované !
6

Cleo de Nile je dcérou múmie. To má viac ako 5000 rokov. Cleo de Nile je 3 roky staršia sestra s názvom nefér de Níl sa žiť s jeho otcom. Jedná sa o veľmi populárne dievča v škole, je vedúci tímu (roztlieskavačiek) a strašidelné Deuce Gorgon priateľka, jeden z tímu hráčov. Rád byť zaobchádzané ako s princeznou komukoľvek.

Fix It Felix

(Ralph Rozbi-to)

14032 časy maľované !
7

Fix It Felix je dobro hry, v ktorej sa príbeh odohráva od Walt Disney Ralph Rozbi-to, kde sa mu podarí rekonštruovať všetko, čo ničí Ralph zlú hru. Felix je staviteľ a opravár, kto je zodpovedný opraviť všetko, čo nájde.

Draculaura

(Monster High)

18123 časy maľované !
6

Farbenie Draculaura on-line, vampire girl kreslený seriál Monster High. Pôvodne, Monster High bábika linka bola pol dievčatá, polovica monštier, ale s oblečením a doplnkami na najnovšej módy. Draculaura má svoj ​​vlastný štýl a miluje ružovú. Jeho najlepší priatelia, Clawdeen Wolf a Frankie Stein, ísť s ňou všade. Farba on-line Draculaura a priatelia!

Venus McFlytrap

(Monster High)

17989 časy maľované !
7

Venus McFlytrap je jedným zo znakov v ságe spoločnosti Monster High monštier adolescentov. Venuša je dcéra rastlín netvora, tak to len jej čerstvú vodu a slnečný svit. Je to životné prostredie obhajcu. Má pet menom Yum Yum, mäsožravá rastlina. Nosí čiernu sukňu a topánky fuchsie zelená krajka a ružová obloženie, čo je farba vašich vlasov.

Ghoulia Yelps

(Monster High)

13448 časy maľované !
6

Ghoulia Yelps je jedným zo znakov Monster High Dolls série, karikatúry, TV seriály, knihy, atď. Ghoulia Yelps je zombie, rovnako ako ich otcovia a bratia, a je nejchytřejší dievča v Monster High, hoci Zombie len hovorí jazykom, jazyk sa skladá z stonanie a stonanie, nehovorí anglicky. Má modré vlasy a svetlo šedá kože. Ghoulia je priatelia s takmer každého.

Clawdeen Wolf

(Monster High)

18135 časy maľované !
6

Clawdeen Wolf je jedna z postáv v sérii bábik spoločnosti Monster High. Clawdeen Wolf je vlkolak, dcéra vlkolaka, Clawd má dvoch bratov a howleen. Ona je milovník módy a trendov. Maskot je mačka menom Clawdeen Crescent. Clawdeen je najlepší priateľ Draculaura a Frankie, aj priateľ Lagoon Blue a Ghoulia kňučí.

Deuce Gorgon

(Monster High)

11952 časy maľované !
6

Deuce Gorgon je jeden z hlavných znakov Monster High. Deuce je potomok Medúza a je 16 rokov, váš maznáčik je dvouocasý lev v skoku krysa menom Perseus a môže sa ľudí v kameň s očami dočasne, tak nosiť okuliare, tak to sa nestane náhodou. V hornej časti hlavy je zväzok hadov tvorí hrebeň.