ALT DE LA IMAGEN

Pirát Papagáj

Piráti Omaľovánky

Pirát Papagáj

Pirát Papagáj

Pirát Papagáj sfarbenie stránky

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tento papagáj pirát naozaj vyzerá ako skutočný pirát! Papagáj, ktorý si môžete rôzne zafarbiť na tomto obrázku má viac agresívne a zúrivý postoj než mnoho zbabelých pirátmi. Tiež, ako môžete vidieť, je oblečený v typickej pirátske oblečenie, sa kapitán klobúk, šatku na hlave, veľmi pruhované pirátske štýlu košeľu a pištoľou. Tento papagáj pirát má dokonca aj drevenú nohu ako skutočné pirátmi! Zvyčajne, v príbehoch o pirátoch, papagáj sprevádza kapitána lode o prezeranie na rameno, a oni len opakovať jeho slová, ale tento vták sa zdá byť oveľa múdrejší, a tak hrozné, alebo viac než slávnych pirátov a pirátov! Vydajte sa na dobrodružstvo s týmito omaľovánky kresieb pirátov!

Časy Maľované:

Toto sfarbenie stránky bola vymaľovaná 6989 krát online. Hodnotenie 0 z Najlepšie Omaľovánky.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť tento obrázok

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 15 názory užívateľov

Maľovať
Maľované 6989 krát
Stiahnite si biele kresby
Pirát Papagáj
Farbenie Stránka z Pirát Papagáj

Viete, aké zviera sa objaví v tomto obrázku? Je to papagáj, ktorý má na sebe pirátske oblečenie. Postava papagája pirát je súčasťou aktuálnej stereotypu pirátov v populárnych dobrodružných príbehov. Papagáje sú exotické zvieratá, ktoré pochádzajú z tropických krajín ostrovy v Karibskom mori, rovnako ako papagáje, ktoré pochádzajú z džungle oblastí Južnej Ameriky, z Mexika do Argentíny, a to môže byť dôvod, prečo mnoho papagáje sprevádzal kapitána, ako exotický maznáčik, ktorý bol súčasťou koristi, dôkaz, že oni cestovali na veľké vzdialenosti. Niečo podobné sa deje v menšej miere s niektorými pirátmi, ktorých maskotom je malá opica. Vo filme, veľa opice (z rodiny Cebidae) bol použitý ako opičie tvárou alebo opica kapucínskeho. Na rozdiel od týchto primátov, vtákov rodiny papagáj sú zvyčajne pestrofarebné a veľmi exotického vzhľadu, a to je dôvod, prečo boli najviac cenené. S touto kresbou papagája s pirátskom kostýme si môžete vybrať svoje vlastné živé farby a farebné papagáj, ako sa vám páči. Nezabudnite, že ak chcete mať na papieri, môžete si stiahnuť a vytlačiť ho zadarmo, takže keď skončíte môžete ozdobiť čokoľvek chcete s týmto pekné ilustrácie.

Poďme farba Pirát Papagáj sfarbenie stránky Máte radi Piráti maľovanky? To je obraz Pirát Papagáj do farby alebo farby on-line z vášho prehliadača bez nutnosti sťahovať ani inštalovať čokoľvek, je úplne bezpečná. Odtiaľ môžete maľovať zadarmo Pirát Papagáj sfarbenie stránku na Piráti. Všetky deti, ako remesiel a činností doma, ako strana Pirát Papagáj sfarbenie je Slovenských a vzťahuje sa na Piráti. Naša výkres Pirát Papagáj je jedným z najlepších kresieb a obrazov na maľovanie Piráti, ktoré ste získali a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontaktov na sociálnych sieťach. Môžete vytlačiť čiernobiely výkres Pirát Papagáj pozývajú vyskúšať a potom farba s farebnými značkami alebo voskový papier, dozvedieť sa o tom, a zdieľať ju v komentároch, ukázať svojim priateľom. Je to zábavné a vzdelávacie aktivity pre deti, ktoré im pomáha rozvíjať motoriku a koordináciu a zároveň baví.

SPÄŤ

Piráti väčšina maľované stránok

Mapu Pokladu
6
6 z 10 - 297 hlasov
Maľované
21653
krát

Nebojte sa s nami v novom dobrodružstve s touto mapy pokladu, ktorá vedie až k obrovským pokladom pirátov? Chceš si zahrať pirátov? Môžete zdobiť tým, šatku na hlavu. Ale každý pirát potrebuje mapu nájsť miesto, kde ukryl poklad. Môžete vytlačiť tento poklad mapu zafarbiť ju na list papiera a vystrihnite. Potom môžete schovať doma niečo, & ...

Žena Pirát
5
5 z 10 - 17 hlasov
Maľované
6990
krát

Ženy tiež mohlo byť piráti, ale bol vzácnejší. Ženy piráti sú fiktívne postavy z filmov alebo televíznych relácií, že pirátstvo bol svet veľmi ťažké, nebezpečné a agresívne zamerané na muža. Na obrázku vidíme dievča oblečená ako dáma nesúci meč a klobúk.

Kapitán Pirátskej
5
5 z 10 - 12 hlasov
Maľované
6979
krát

Piráti pohybovať na lodiach a pirátska loď potrebuje kapitána. Kapitáni pirátskych lodí mať ruku strih a majú háčik miesto rúk, druhou rukou nesie meč, ktorý použil k útoku a obrane. Piráti sú zlodeji mori, ale prišli k nám ako sympatického čísel v histórii.